Vytahování žhavičů

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem a servisem nářadí a přípravků rakouské firmy Pichler, určené na demontáž zakarbonovaných, zarezlých nebo zalomených žhavících svíček (žhavičů) a zatuhlých, zapečených a zarezlých vstřikovacích trysek (vstřiků). Velkou výhodou je možnost představení nářadí a demontáže konkrétního žhaviče nebo vstřikovače přímo u Vás, v rámci celé České republiky.

Další službou, kterou provádíme je samotné vytahování žhavičů nebo vytahování vstřikovačů.

V oblasti vytahování žhavičů máme mnoholetou zkušenost a při vytažení žhaviče používáme originální nářadí rakouské firmy Pichler, která se specializuje na nářadí na vytahování vstřiků a vytahování žhavičů.

Vytažení žhaviče ve většině případů také provádíme na vozidle. Jsou ale vozidla kde už samotná výměna žhaviče je velice obtížná, natož jeho vyjmutí po zalomení. V těchto případech doporučujeme demontáž motoru, kde není potřeba žádné materiální investice jen práce na demontáž a montáž motoru. Vytahujeme žhaviče zakarbonované, zarezlé nebo zalomené. V případě nutnosti se žhavič odvrtá speciální frézou, která zajišťuje nepoškození závitu v hlavě motoru.

Samozřejmostí je vyčištění komory žhaviče a zafrézování těsnícího sedla.

V některých případech je nutné obnovit závit pro žhavič z důvodu malé pevnosti při dotahování, kde by hrozilo vystřelení při následné kompresi motoru. Důvodem proč si nechat žhavič vytáhnout od nás je, že nemusíte demontovat hlavu motoru (samozřejmě nejdříve v některých případech vstřikovače), nastavovat rozvody, měnit těsnění a další díly motoru. Tato varianta je zcela jistě rychlejší a úspornější jak pro vás, tak pro Vaše zákazníky.

Průměrná doba potřebná k vytažení žhaviče se pohybuje okolo 60 min.

 

Ceník servisních prací

 

Demontáž 1 kusu žhavící svíčky:


 

Základní sazba 1 700 Kč bez DPH
Demontáž hrotu žhavící svíčky 1 700 Kč bez DPH
Oprava poškozeného závitu 500 Kč bez DPH

 

 

Demontáž 1 kusu zapalovací svíčky:


 

Základní sazba

1 700 Kč bez DPH

Oprava poškozeného závitu 500 Kč bez DPH
 
Přípravné práce (hodinová sazba) 500 Kč bez DPH
Doprava (za 1 km, tam i zpět) 5 Kč bez DPH

 

 

Vyhrazujeme si právo odmítnout zakázku, u které není 100% záruka zdárného dokončení, například při předchozím neodborném zásahu.
 
Při demontáží 4 a více žhavičů je doprava ZDARMA
 

 

Demontáž žhavičů - pro více informací volejte nebo pište:

Zákravský Tomáš
Odborný prodejce / specialista
přípravků pro autoservisy
OZ10

mobil:  (+420) 734 155 825
e-mail:  servis10@triumfcz.eu