Vytahování žhavič

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem a servisem nářadí a přípravků rakouské firmy Pichler, určené na demontáž zakarbonovaných, zarezlých nebo zalomených žhavících svíček (žhavičů) a zatuhlých, zapečených a zarezlých vstřikovacích trysek (vstřiků). Velkou výhodou je možnost představení nářadí a demontáže konkrétního žhaviče nebo vstřikovače přímo u Vás, v rámci celé České republiky.

Další službou, kterou provádíme je samotné vytahování žhavičů nebo vytahování vstřikovačů.

Vytažení žhaviče ve většině případů také provádíme na vozidle. Jsou ale vozidla kde už samotná výměna žhaviče je velice obtížná, natož jeho vyjmutí po zalomení. V těchto případech doporučujeme demontáž motoru, kde není potřeba žádné materiální investice jen práce na demontáž a montáž motoru. Vytahujeme žhaviče zakarbonované, zarezlé nebo zalomené. V případě nutnosti se žhavič odvrtá speciální frézou, která zajišťuje nepoškození závitu v hlavě motoru.

Samozřejmostí je vyčištění komory žhaviče a zafrézování těsnícího sedla.

V některých případech je nutné obnovit závit pro žhavič z důvodu malé pevnosti při dotahování, kde by hrozilo vystřelení při následné kompresi motoru. Důvodem proč si nechat žhavič vytáhnout od nás je, že nemusíte demontovat hlavu motoru (samozřejmě nejdříve v některých případech vstřikovače), nastavovat rozvody, měnit těsnění a další díly motoru. Tato varianta je zcela jistě rychlejší a úspornější jak pro vás, tak pro Vaše zákazníky.

Průměrná doba potřebná k vytažení žhaviče se pohybuje okolo 60 min.

Demontáž žhavičů - pro více informací volejte nebo pište:

Zákravský Tomáš
Odborný prodejce / specialista
přípravků pro autoservisy
OZ10

mobil:  (+420) 734 155 825
e-mail:  servis10@triumfcz.eu