Vytahování vstřik

Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem a servisem nářadí a přípravků rakouské firmy Pichler, určené na demontáž zakarbonovaných, zarezlých nebo zalomených žhavících svíček (demontáž žhavičů) a zatuhlých, zapečených a zarezlých vstřikovacích trysek (demontáž vstřiků). Velkou výhodou je možnost představení nářadí a demontáže konkrétního žhaviče nebo vstřikovače přímo u Vás, v rámci celé České republiky.

Další službou, kterou provádíme je samotné vytahování žhavičů nebo vytahování vstřikovačů.

Vytažení vstřikovače provádíme přímo na vozidle, buď mechanicky nebo hydraulicky. Vytažení vstřikovače naší firmou Vám může ušetřit čas a zcela jistě i peníze. Samozřejmě ne vždy se podaří zabránit poškození vstřikovače, vzhledem ke konstrukčnímu řešení samotného vstřikovacího systému, kdy vložením ocelového vstřikovače do hliníkových hlav motorů bez předchozího ošetření samotného vstřikovače speciální vazelínou, dochází k chemické reakci vlivem pronikání vody a spalin z motoru, která má za následek zareznutí a zapečení daného vstřikovače.

Pokud je tato reakce dlouhodobá, může uváznutí vstřikovače v hlavě motoru být tak silné, že přesáhne pevnostní mez vstřikovače v tahu a dojde k jeho přetržení. Tato situace je však procentuelně výrazně menší než úspěšnost vytažení bez poškození. Z finančního hlediska je stále výhodnější se o to pokusit než bezhlavě destrukčním způsobem uvolňovat uvázlé vstřikovače a zničit jiné části motoru, které již nejdou opravit a danou opravu jen prodražují.

           

 

 

 

          Demontáž vstřiků - pro více informací volejte nebo pište:

          Zákravský Tomáš
          Odborný prodejce / specialista
          přípravků pro autoservisy
             OZ10

          mobil:  (+420) 734 155 825
          e-mail:  servis10@triumfcz.eu