O společnosti

O společnosti Triumf professional tools s. r. o.

     Společnost TRIUMF professional tools s.r.o. se sídlem v České Skalici působí na českém trhu od roku 2007 jako velkoobchod s nářadím. Dále firmu TRIUMF najdete také na Slovensku a v Polsku.                  

                         

   Náš sortiment zahrnuje zboží více kvalit a cenových hladin, tak aby obsáhl požadavky profesionálů i domácích kutilů. Specializujeme se převážně na prodej nářadí a přípravků pro autoservisy, od renomovaných výrobců z Německa, Rakouska, Holandska, Japonska, USA.

   Na českém trhu má společnost TRIUMF professional tools s.r.o. generální zastoupení rakouské firmy PICHLER zabývající se výrobou speciálních přípravků na vytahování vstřiků a zalomených žhavičů. Tyto přípravky lze snadno použít bez nutnosti demontáže motoru z automobilu. Dále vyrábí přípravky na aretace rozvodů automobilů, montáž a demontáž ložisek, silentbloků atd. TRIUMF professional tools s.r.o je přímý dovozce nářadí značek TRIUMF, WERA, KNIPEX, PFERD, ELORA, CONDOR, KDS, BEARGRIP, PARAT, MO CLAMP. Naší snahou je být vždy o krok napřed tzn. nabídnout zákazníkovi spolupráci, která mu přinese výhody. To se nám daří díky individuálnímu přístupu k zákazníkovi, neustálým rozšiřováním a zkvalitňováním sortimentu a uváděním novinek na český trh.

   Od 1. dubna 2011 se společnost Triumf professional tools s.r.o. stala výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku na produkty Condor Werkzeug německé firmy Prager&Co KG.

   Od 1. listopadu 2012 se společnost Triumf professional tools s.r.o. stala výhradním dovozcem produktů společnosti Wallmek pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Polsko, Lotyšsko a Estonsko. 

   Společnost Wallmek se specializuje na výrobu nářadí a přípravků na demontáž a montáž kulových čepů, nábojů kol, silentbloků, svislých čepů, ložisek kol osobních a užitkových vozidel jako je např. Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, Ford Tranzit, Iveco, ale také tahačů MAN, Scania, Renault, Volvo, aj. Při vývoji a výrobě spolupracuje s autoservisy, orientuje se na maximální funkčnost svých produktů a použití přímo na vozidle, což zkracuje čas opravy. Všechny produkty jsou vyráběny v Evropě a jsou vysoce kvalitní. Více zde