Historie společnosti

O společnosti Triumf professional tools s. r. o.

     Společnost TRIUMF professional tools s.r.o. se sídlem v České Skalici působí na českém trhu od roku 2007 jako velkoobchod s nářadím. Dále firmu TRIUMF najdete také na Slovensku a v Polsku.

Náš sortiment zahrnuje zboží více kvalit a cenových hladin, tak aby obsáhl požadavky profesionálů i domácích kutilů. Specializujeme se převážně na prodej nářadí a přípravků pro autoservisy, od renomovaných výrobců z Německa, Rakouska, Holandska, Japonska, USA.

Na českém trhu má firma TRIUMF generální zastoupení rakouské firmy PICHLER zabývající se výrobou speciálních přípravků na vytahování vstřiků a zalomených žhavičů. Tyto přípravky lze snadno použít bez nutnosti demontáže motoru z automobilu. Dále vyrábí přípravky na aretace rozvodů automobilů, montáž a demontáž ložisek, silentbloků atd. TRIUMF professional tools s.r.o je přímý dovozce nářadí značek TRIUMF, WERA, KNIPEX, PFERD, ELORA, CONDOR, KDS, BEARGRIP, PARAT, MO CLAMP. Naší snahou je být vždy o krok napřed tzn. nabídnout zákazníkovi spolupráci, která mu přinese výhody. To se nám daří díky individuálnímu přístupu k zákazníkovi, neustálým rozšiřováním a zkvalitňováním sortimentu a uváděním novinek na český trh.

Od 1.4.2011 se firma Triumf stala výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku na produkty Condor Werkzeug německé firmy Prager&Co KG.

Od 1. listopadu 2012 se společnost Triumf professional tools s.r.o. stala výhradním dovozcem produktů společnosti Wallmek pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Polsko, Lotyšsko a Estonsko.